Jdi na obsah Jdi na menu
 


Páté místo na frýdlantském turnaji!

19. 1. 2013

Stručná reportáž: 

O úvodní zápas jsme se postarali my s pozdějším vítězem z Dětřichova. Nutno říci, že zápas byl jednoznačný a prohra 5:0 nebyla vynikajícím startem. Pozitivní byl snad jen výkon našeho brankáře, který zabránil ještě větší potupě.

Po tomto úvodním zaváhání přišel zápase s CAMELEM (pozdějším finalistou) s kterým šla předváděná hra strmě vzhůru. Ačkoliv jsme celý zápas tlačili výsledek se pro nás nevyvíjel dobře a prohrávali jsme 2:0. Jenže pak si vzal slovo kanonýr Bohmer, který snížil na 1:2 a z rohu následně přidal s dávkou štěstí gol i Michal Gruncl. V poslední mínutě nastřelil Pavel Buchvald jednou střelou obě dvě tyče a zápas skončil remízou 2:2.

V zápase s týmem SMRŠŤ jsme stále doufali v postup, ale podmínkou byla minimální výhra 3:0. Toto utkání se již od začátku vyvíjelo v náš prospěch a po brankách Honzy Bohmera, Rendy Novotného a Ivana Mauera jsme splnili cíl tří gólů. Škoda nastřelené tyče Honzou Bohmerem za stavu 2:0 do odkryté branky. Po důkladných propočtech jsme ve skupině společně s CAMELEM obsadili druhé místo za bezkonkurenčním Dětřichovem. Jelikož jak skóre tak vzájemný zápas nehrál ani pro jeden tým kopali se pouze penalty. Za nás proměnil pouze Honza Bohmer a ačkoliv jsme měli rozhodující penaltu ve svůj prospěch nikdo ho  nenapodobil a hráči CAMELU rozhodli o postupu.

Poslední zápas nás čekal o umístění s loňským vítězem Jindřichovicemi pod Smrkem. Než jsme se stačili rozkoukat bylo skóre 3 minutách 3:0 pro Jindřichovice. Do poločasu však stihl Honza Bohmer snížit a do druhého poločasu jsme dali vše. Vyplatilo se! 45 vteřin před koncem jsme vstřeli kontaktní branku a v posledních vteřinách vyrovnával na 3:3 kapitán Renda Novotný. V penaltách uspěli Honza Bohmer, Michal Gruncl a Pavel Buchvald a jelikož Jindřichovice takto úspěšné nebyli uhájili jsme na turnaji páté místo.

Na turnaji kromě osvědčených hvězd našeho týmu zaujal hlavně výkon brankáře, který neskutečně čaroval a podržel nás v rozhodujících chvílích. Slovy Míry Bosáka: Kde se vzal tu se vzal v časoprostoru se zjevil! 

Sestava Machnín:

I. čtveřice

BoBo - Pavlišta, Koula - Buchvald ml. - Bohmer

II. čtveřice

BoBo - Novotný, Gruncl - Maurer - Romanopulos

Střelci: 

4 - Bohmer

2 - Novotný

1 - Maurer

1 - Gruncl

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaje

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 
Statistiky

Online: 2
Celkem: 53669
Měsíc: 2573
Den: 115