Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuálně

Tréninky:

Každý týden:

místo: Jens Suk aréna Machnín

úterý: 18:00 - 19:45

čtvrtek: 18:00 - 19:45

 

Příspěvky

16.9. Bílý Kostel "B" vs Jiskra Machnín

13. 9. 2012

 

V neděli 16. září nás čeká těžký zápas na hřišti Bílého Kostela "B". Sraz na tento zápas je již v 15:30. Tentokrát ještě radši upozorňuji, že zápas se koná pro nás v nezvyklý den i čas. Soupeř v minulém kole přejel Jiskru Vratislavice 5:1 a tudíž ho nesmíme podcenit. 

Liberecký den:

Bílý Kostel "B" - Jiskra Vratislavice // Kostel dokázal dát víc gólů, než docílil v předcházejících třech zápasech. Branky: Batthyány 2, Laibl, Vacek, Janků - Abdumannabov.  // 

Čeká nás velice obtížný zápas. Věřím ve správnou předzápasovou životosprávu a v silnou podporu nově utvořených Machnínských Hools! Všichni jste zváni a my slibujem co nejlepší výkon!

Pro diváky: čas výkopu je stanoven na neděli 16:30 v Bílém Kostele. Web soupeře http://www.tj-tatran.cz/

 

Pozor změna tréninků!!

9. 9. 2012

Tréninky se s platností od 11. září 2012 přesouvají na 17:30.. doražte včas je to z důvody brzkého zapadání slunce :) Takže kdo přijde na 18:00 je trotl !! :D

 

8. září Jiskra Machnín vs FK Chotyně!

6. 9. 2012

 V sobotu 8. září nás čeká na domácí půdě v Jens Suk aréně zápas proti FK Chotyně (web: http://chotyne.fotbalovy.cz/). Sraz určen trenérem na 16:00 přijďte včas..

Ač se zdá, že je soupeř slabý nesmíme ho podcenit píská nás velmi oblíbený rozhodčí Filipi. Snad si přibalí lepší formu než proti Zdislavě. Věříme v silnou domácí podporu a prodloužení série tří neprohraných utkání v řadě.

 

Zhodnocení utkání očima Zdislavy

4. 9. 2012

 Zajímá vás co se o nás píše na stránkách Zdislavy? - zkopírováno bez korektury.. Více po rozkliknutí nadpisu!

FC LICON - MACHNÍN                     2 : 4                  ( 0:0 )

V sobotu jsme chybami dopomohli Machnínu ke třem bodům a samy jsme si v tabulce pěkně zavařili.Né že by Machnínští hráli špatně,ale naše chyby jsou již neúnosné.

První polovina utkání byla vyrovnaná a obě mužstva si vytvořila dobré situace ke skórování.My jsme netrefili úplně prázdnou branku,kterou měl před sebou Meny.Potom tutová hlavička,opět Menyho,skončilo jinde,než v bráně soupeře.Machnínští s obnoveným kádrem nepříjemně zlobyli především z rohů,které měli velice nebezpečné a vůbec standardky je zdobyli.Druhá půle odhalila vše nejdůležitější.

 

Tabulka III. třída Jih 3. kolo

4. 9. 2012

tabulka.jpg 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuálně | Komentářů: 0

Legenda odchází!

3. 9. 2012

 Po několika sezonách nás opouští na hostování legenda Dan Zah a míří do konkurenční Chrastavy. Tento krajní obránce má na svém kontě nejvíce vstřelených branek do vlastní sítě ze všech hráčů machnínského kádru.

V novém působišti mu přejeme hodně zdaru a při zápase s Machnínem plno gólů do vlastní sítě.

 

Trenér je zpět!

31. 8. 2012

Trenérské otěže se v sobotním zápase ujme opět Jarda Košek (Sobota 1. září Stadion Licon - výkop 17:00) . Věříme, že se mu v Chorvatsku líbilo, připravoval taktiku a i my ho ve Zdislavě potěšíme. Ze zápisů skauta o Zdislavě víme toto:

Maj tam pár mladejch a vcelku rychlejch kluků. Brankář byl lehce nejistej a přes obranu jim tam pár míčů prošlo. Jsou fotbalovější, ale hratelní. (Nikos)

Takže přibalte formu usušte kopačky, protože zápas se bude hrát i v dešti a nebudete se schovávat pod střechou jako dnes na tréninku. Tedy někteří. :) Takže vzhůru se poprat o tři body.

 

Nové dresy od Gambrinusu?

29. 8. 2012

 Jak někteří víte, loňskou sezónou nám skončila smlouva s Gambrinusem na dresy. Je zde teoretická možnost získat nové dresy. Podmínkou však je - odeslat po každém zápase SMS s výsledkem a podrobnostmi (počet diváků, góly, hráč utkání...) - o toto se doposud staral Kájik a pokud bychom do toho šli znovu, tak už chce, aby to dělal někdo jiný. Pokud se nepletu, smlouva se uzavírá na období 2 let. Otázkou tedy je, zda do toho půjdem znovu, či nikoliv.

Vyjádřit se můžete v diskuzi či v komentářích pod textem.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuálně | Komentářů: 2

Sobota 1. září zápas!

29. 8. 2012

Machnínský výběr nastoupí proti celku Zdislavy v 17:00 na hřišti soupeře.

Sraz pro hráče v 16:00 ve Zdislavě

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuálně | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 

 
Statistiky

Online: 4
Celkem: 53669
Měsíc: 2574
Den: 115